Google AdWords wprowadza innowacje związane z mobile – 5 maj

Jakiś czas temu Google AdWords zapowiedziało wprowadzenie do swojego systemu kilku nowości, związanych z ruchem mobile. Jakie to innowacje? Jeszcze nie wiadomo, jednak Google wspomniało o następujących kwestiach:

  • Zwiększenie wygody dla użytkowników korzystających ze smartfonów – nowa forma reklamy? A może ma to coś wspólnego z ostatnią zmianą algorytmu związaną z urządzeniami mobilnymi?
  • Poprawę monitoringu działań AdWords, zarówno w offline jak i offline – pokłon w stronę Analytics czy nowe funkcjonalności trackingowe w AdWords?
  • Zwiększenie skali możliwości dostępnych w AdWords – o co chodzi? Ciężko stwierdzić, jednak brzmi ciekawie.

 

Więcej informacji Google udostępni nam już 5 maja o godzinie 12:30 na konferencji online. Na wydarzenie można zarejestrować się tutaj - https://services.google.com/fb/forms/adwordslivestream2015/. Konferencja będzie dostępna prawdopodobnie tylko w języku angielskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>