Nowa wersja panelu AdWords

Nowa wersja AdWords zaprezentowana użytkownikom w 2016 roku była rezultatem 15 lat doświadczenia Google z różnorodnymi reklamodawcami z całego świata. W bieżącym roku kontynuowane są prace nad ulepszeniami. Najnowsza odsłona systemu reklamowego skupi się na firmie użytkownika, funkcje uznając za dodatek.

W założeniach Google w ulepszonej wersji AdWords ważne dane staną się łatwo dostępne, a narzędzia intuicyjne. W tym celu strona Przegląd została wzbogacona o statystyki konta, które mogą posłużyć do wizualizacji istotnych danych. Nawigacja jest bardziej przyjazna i pozwala zaoszczędzić czas, a zbędne elementy systemu usunięto. W najbliższym czasie platforma odsłoni kolejne modyfikacje, które pomogą reklamodawcom skuteczniej docierać do swoich klientów.

Obecnie można zapoznać się z prezentacją nowej wersji. Centrum pomocy AdWords zostanie zaktualizowane, aby lepiej pomóc użytkownikom. Powstaną też nowe karty, takie jak Skuteczność kampanii, Analiza aukcji i Lokalizacje.

karta "Przegląd"

Karta „Przegląd”

Nowa wersja ma być dostępna dla wszystkich użytkowników za kilka miesięcy. Będzie ona widoczna od razu po zalogowaniu dla części reklamodawców, niektórzy otrzymają wiadomość zapraszającą do wypróbowania nowej odsłony. W tym momencie już część reklamodawców może korzystać z wersji Beta panelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *