Kupony AdWords – Jak dostać? Jak wykorzystać?

Kupony AdWords są wykorzystywane przez Google oraz agencje SEM do zachęcania nowych klientów do skorzystania z kampanii AdWords. Istnieje kilka typów kuponów, które możemy otrzymać, a na dodatek ich typy zmieniają się na przestrzeni czasu. Omówimy w tej chwili aktualne kupony AdWords, które możemy wykorzystać w swojej kampanii.

Rodzaje kuponów AdWords

Kupon AdWords na 250 zł – jest to podstawowy kupon AdWords, dostępny już dla małych reklamodawców. Warunkiem uzyskania kuponu jest wydanie minimum 100 zł w ciągu miesiąca. Po wydaniu tej kwoty budżet kampanii zostanie zasilony o dodatkowe 100 zł.

Kupon AdWords na 600 zł – ten kupon działa na nieco innych zasadach. Aby uzyskać 600 zł musimy w ciągu miesiąca wydać minimum 600 zł na reklamę. Pocieszające jest to, że jeśli wydamy mniejszą kwotę to zostanie ona po prostu podwojona. Jednym słowem kupon ten podwaja budżet z ostatniego miesiąca do 600 zł.

Wymagania – warunki wykorzystania kuponów

Po pierwsze konto nie może być starsze niż 14 dni.
Po drugie na koncie nie mógł zostać wykorzystany dotychczas żaden kupon promocyjny.

Jak otrzymać kupon AdWords?

Mamy kilka sposobów na pozyskanie kuponów AdWords.

  • Po pierwsze kupony często dodawane są do różnego typu usług, na przykład hostingu.
  • Po drugie możemy skontaktować się z pomocą Google, prawdopodobnie powinniśmy od nich otrzymać taki kupon.
  • No i oczywiście agencja SEM, każda z agencji posiada nieograniczoną pulę kuponów, dlatego jeśli potrzebujesz takiego kuponu skontaktuj się z nami. Dodatkowo dodajemy kupony do każdej kampanii, którą realizujemy dla nowych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *